Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Stworki Mnie Zabijają


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema,

otóż mam taki mały problem, ustawiłem sobie hwanga levisa na 10k defa i tak samo tarcze aureoli, ogółem ponad 20k defa. Przyzywam sobie króla pająków bije mnie i nic mi nie bierze i nagle padam i mam zawsze - 12k.

Czemu mnie deda??? Czy to problem z zadużym defem i przez to zbugowanymi mobami?

Proszę o odpowiedź.

 

Daje + za sensowne odpowiedzi.

Opublikowano

Deff tutaj mało daje. Zrób sobie blok na ciosy lub odbicie na ciosy, ponieważ deff większa przeszywające uderzenie - tak samo idź do groty v2 z takim defem odrazu padniesz.

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Masz komendy :

/set <nick> max_hp <ilosc> - zwieksza punkty zycia

/set <nick> max_sp <ilosc> - zwieksza punkty energii

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

jak kolega up

prawda to przeszywka

np idz do lasu red i wez all spoty z zauzmy 3k defa padniesz na pare hitow bo pzreszywka mobom bardzo czesto wchodzi wkurzajace nie ?

a zeby dawac rade takim stworom to nie tylko blok i odepchniecie lecz silny przeciwko potworom pomaga w 100%

np zauzmy masz 80% na moby to walisz 80% wiecej ^^

czyli naprawde duzo wystarczy tylko eq ;]

Reklama w sygnie - MrPiotrek122

Opublikowano

jak kolega up

prawda to przeszywka

np idz do lasu red i wez all spoty z zauzmy 3k defa padniesz na pare hitow bo pzreszywka mobom bardzo czesto wchodzi wkurzajace nie ?

a zeby dawac rade takim stworom to nie tylko blok i odepchniecie lecz silny przeciwko potworom pomaga w 100%

np zauzmy masz 80% na moby to walisz 80% wiecej ^^

czyli naprawde duzo wystarczy tylko eq ;]

Szansa na blok czy odbicie się przyda. Jest to odporność na hity.

A jeszcze jak chcesz być lepszy zrób sobie eq bez zbroji (max stalka jbc) + buffek z błogo na P.

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

#up1 ale to bd tak wygladalo jak takie chwitowanie;P.

gram na serwie xenoxmt2 to Gm sa takimi noobami ze maja 13+ lat wczoraj gm pisal ze mama go wola zeby szedl spac wiec to chyba zrypane nie ?

 

#x2up a nie lepiej zrobic duzo na kryta :D?

aa nom masz racje z tym ze tylko stalka bo czym wiecej defa tym wieksza przeszywka radze poczytac co to przeszywka ;P

Reklama w sygnie - MrPiotrek122

Opublikowano

ja myślę,żeby zrobić all na blok ciosów i jesli masz 20k def czyli 20000 to zmiejsz se to chłopie bo to potężne przeszywki wchodzą

//Nieregulaminowa sygnaturka.

Opublikowano

Ktoś tam dawał panel bambuska, zrób sobie 1kk pz, sr na max kryt na max i jedziesz z hita bossy ;d

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...